A3242b8c 9513 48cd 86fd 66436439111c

Gökhan Ünver

Gökhan Ünver, 27 Şubat 1986’da İstanbul’da doğmuş bir komedyendir. Annesi Trabzonlu, babası ise Amasyalıdır. Ünver, sosyal medya üzerinden yaptığı esprilerle geniş bir takipçi kitlesi edinmiş ve günlük hayatta karşılaşılan durumları mizahi bir dille anlatarak tanınmıştır. Eski bir reklamcı olan Ünver, komediye olan ilgisini küçük yaşlardan beri taşımış ve sonunda sahneye çıkarak yeteneğini göstermeye başlamıştır.

Gökhan Ünver’in komedi tarzı, gündelik hayatta çoğumuzun yaşadığı sıkıntıları mizahi bir pencereden ele almasıyla dikkat çeker. Arabada, evde, iş yerinde çektiği videolarla ünlenmiş, küfürsüz mizah anlayışıyla geniş kitlelere hitap etmiştir. Videolarında ses tonu ve mimiklerini kullanarak izleyenleri güldüren Ünver, özellikle “Gergin Patron” gibi tiplemeleriyle beğeni toplamıştır.

Bugün sosyal medyanın yanı sıra sahnelerde de izleyicileri güldüren Ünver, stand-up gösterileriyle Türkiye’nin dört bir yanında sahne almaktadır. Özel hayatını gözlerden uzak tutmayı tercih eden komedyen, evli ve bir çocuk sahibidir. Gökhan Ünver’i Instagram ve X (eski adıyla Twitter) hesaplarından takip edebilirsiniz.

Gökhan Ünver stand-up biletlerini almak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Shopping Cart