439720354 404595035835529 3098627880910500270 N

Mustafa Boz

Mustafa Boz kaç yaşında?

31

Yaşar’ı çok severim. Bu arada not al istersen. Yaşar’ı çok severim ama kadınlar bunu bilmesin. Yumuşak olduğumu not almana gerek yok. Birkaç gece rüyamda Yaşar’la öpüştüm.

Mustafa Boz internete yazılınca neden Mustafa Bozbey çıkıyor, ne diyorsun?

Mustafa Boz zaten hep belediye başkan adayı ismi gibi değil miydi?

Hadi ya, bana da çok kötü şarkılar yapan bir popçu gibi geliyor isim olarak. Çok Murat Boz. Murat Boz’un Bim’de satılanı mesela Mustafa Boz.

Mustafa Boz’un sevgilisi var mı?

Yok, kimse merak etmiyordu zaten. Eee abi?

Mustafa Boz’un boyu kaç santim?

176

Mustafa Boz aslen nereli?

Benim çocukluğum Fatih ve Halkalı’da geçti, gençliğim Silivri’de geçti, yirmili yaşlarım da Talimhane’de, Taksim benim evim oldu, burası benim yuvam. Ben buralıyım abi, Taksimli diyebiliriz bana, ben Taksimliyim abi net bir şekilde. Yani Fatih Devlet Hastanesinde ben sadece doğdum baktım buradan bir şey çıkmaz. Taksim’e geldim. Aslen Diyarbakırlıyım.

Mustafa Boz’un burcu ne?

Balık

Mustafa Boz hangi üniversite mezunu?

Boğaziçi Üniversitesi

Boğaziçi’yle alakalı esprisi var mı?

Boğaziçi’yle alakalı esprim yok. Okulu seviyorum. Çok da heyecanlamanızı istemem… çünkü bölümüm Turizm.

Mustafa Boz’un asıl mesleği ne?

Turizm, sağlık turizmi… Yurt dışından gelen hastalara saç ve burun estetiği yapıyorum. Bunu niye soruyorlar bilmiyorum, komedyen olduğumu duyunca “Asıl mesleği nedir?” diye bir soru gelişiyor. Yani, asıl mesleğim tabii ki komedyenlik. Ama ondan para kazanamadığım için şu anda para kazanmak için başka işler yapıyorum ve yaptığım işlerin hiçbirinden zerre kadar, en ufak, milyonda bir haz almıyorum. Hazzı bırak, mesela ben çalışırken… Aylık… Hayır, ben insan hayatının üçte birini çalışarak geçiriyorum ve bu geçirdiğim sürenin ömrümden üçte birini aldığının farkındayım. Çünkü 1/3 rakamını üç kere kullandım.

Mustafa Boz biletleri için tıklayın.

Shopping Cart